כותבים המקצוענים בכתיבה אקדמית

 

אודות

דף הבית >> אודות

התקשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר: 054-6312784

 

"כותבים"הינו מאתרי הכתיבה האקדמית הוותיקים והמובילים בארץ. עם ניסיון של שנים, ורקורד מוכח של סיוע בכתיבת עבודה לדוגמא  ועריכת המון עבודות אקדמיות בכל תחומי הלימוד – אתה יכול להיות בטוח שב"כותבים" תקבל תמורה מלאה ומקצועית לכספך. אנו מקפידים הקפדה עליונה על עמידה בזמנים לפי דרישות הלקוח ומלווים אותך הלקוח עד הגשת העבודה.
צוות הכותבים והיועצים של "כותבים" מורכב מאקדמאים בעלי תואר שני ומעלה במגוון תחומי לימוד המומחים בכתיבה אקדמית, בעלי ניסיון של שנים בסיוע בכתיבת עבודות אקדמיות. כולנו מכירים את לחצי החיים הסטודנטיאליים ואת הקושי להצליח לעשות הכל במקביל מבלי להשתעבד ללימודים – בשביל זה אנחנו כאן, בשבילך.

 

 
 למה דווקא "כותבים" ?

 

בזכות המקצועיות: "כותבים" מתמחה בייעוץ אקדמי ובסיוע בכתיבת עבודות אקדמיות לתלמידי תואר ראשון, שני ושלישי בכל תחומי הלימוד. עם ניסיון בסיוע בכתיבת מאות עבודות אנו יודעים להתאים את הכתיבה לדרישות הלימודים שלך. כל עבודה לדוגמא נכתבת במיוחד עבור הלקוח המזמין באופן אישי ובלעדי המותאם לדרישות הלקוח.  צוות הכותבים של "כותבים" הינו רחב, ומקיף אקדמאים בעלי ניסיון וותק במגוון תחומים רחב ביותר. אצלינו תקבל מענה וסיוע בכל תחום בו לך הלקוח יש צורך בשירותינו, בטווח הזמנים וברמה האקדמית הנדרשים עבורך. ל"כותבים" יש גישה למאגרי ידע אקדמאים רבים ולכן אנחנו יכולים להתחייב על עבודות אקדמאיות ברמה גבוהה מאוד.  אנחנו מסוגלים לתת מענה למגוון צרכים אקדמאים- החל בחיפוש חומרים אקדמאים, דרך ניסוח שאלות מחקר וניתוחים סטטיסטיים ועד לסיוע בכתיבת העבודה כולה- הכל תלוי בצרכי הלקוח.
 
בזכות הדיסקרטיות: כל אחד צריך לפעמים עזרה, אך לקוחותינו מעדיפים לרוב לשמור על פרטיותם. ב"כותבים" אנו מתחייבים לשמור על פרטיותך באופן מוחלט, ללא סייגים.

בזכות האמינות: לצערנו כמו בכל שוק תחרותי אחר גם בשוק הסיוע האקדמי ישנם נוכלים. ב"כותבים" צברנו רקורד עקבי וארוך טווח של אמינות ומהימנות חסרת פשרות, בזכות הקפדה על שמירת האינטרסים שלך הלקוח מול כותבים עצמאיים שאנו מעסיקים: הנהלת האתר הינה גורם מתווך בינך הלקוח לבין הכותבים והיועצים בכדי לוודא את שמירת האינטרסים של שני הצדדים.  נלווה אותך עד לסיום העבודה כולל תיקונים לפי דרישתך  (בכפוף לדרישות העבודה שסוכמו)  עד שתהיה שבע רצון מהעבודה לדוגמא.

בזכות השירות: אנו ב"כותבים" יודעים עד כמה חשוב לך לקבל יחס ושירות ראויים; בנוסף לכתיבה אנחנו מלווים את הסטודנט בכל התהליך החל מבחירת הנושא עד לכתיבת עבודה לדוגמא , ליווי, הדרכה, טלפונים ותיקונים ככל שיידרש. אנחנו מתחייבים על מתן שירות מלא שכולל את כל התיקונים המבוקשים עד לשביעות רצון הלקוח . השירות המצוין , המחויבות שלנו לרמה מקצועית מעולה, והעמידה המושלמת בזמנים - הם שעושים אותנו לצוות כתיבה אקדמית מוביל ואיכותי.

  • יש לראות את ההזמנה כסיוע בעבודה ולא כתוצר מוגמר מטעמי מדיניות.
לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בדוא"ל kotvim10@gmail.com
תנאי התקשרות
click tracker
לייבסיטי - בניית אתרים