כותבים המקצוענים בכתיבה אקדמית

 

שירותים אקדמיים

דף הבית >> שירותים אקדמיים

 

התקשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר: 054-6312784

ב"כותבים" אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של שירותי ייעוץ וסיוע אקדמיים במגוון רחב של תחומי לימוד ובכל רמות הלימוד: עבודות סיום קורס, מטלות מנחה, סמינריון, הצעות חקר, עבודות תזה והצעות דוקטורט
 

יש לראות את ההזמנה כסיוע בעבודה ולא כתוצר מוגמר מטעמי מדיניות.


 
 

  · סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות:

כתיבת עבודה אקדמית הינה מיומנות מורכבת, וכמו כל מיומנות – משתפרים עם הניסיון. לכותבים שלנו ניסיון של שנים רבות בסיוע בכתיבת עשרות ומאות עבודות אקדמיות מקוריות במגוון תחומי לימוד. כל הכותבים הינם בעלי תואר שני או תואר דוקטור, והינם מומחים לתחומם. אז... הלימודים הם אתגר, אבל כל אחד לפעמים יכול להיעזר במומחים, לא? נעזור בשמחה בסקירת הספרות, בניתוח הנתונים, בהגהה או בכתיבת דוגמא לעבודה כולה – לפי צרכיך ומידת הסיוע שתבקש.

 

· התמחות מיוחדת בעבודות סמינריון ובעבודות תזה:

       סטודנט ממוצע לתואר ראשון כותב שתיים עד שלוש עבודות סמינריון בתקופת לימודיו. כמו בכל עבודה אקדמית, במיוחד בעבודות סמינריון ובעבודות התזה ישנה חשיבות רבה לניסיונו של הכותב בכתיבה אקדמית בכדי להגיע לתוצאות מעולות בלוח זמנים לחוץ. הכותבים המומחים שלנו הינם בעלי היכרות רבה עם מגוון המחקרים הקיימים היום וישמחו לסייע לך בעבודתך.

 

· כתיבת עבודות אקדמיות באנגלית:

      אם כתיבת עבודה אקדמית הינה מיומנות מורכבת, אזי שכתיבה בשפה זרה היא משימה כמעט בלתי אפשרית לסטודנט ישראלי שאיננו דובר אנגלית כשפת אם. כדי לסייע לך לכתוב עבודה אקדמית ברמה מעולה בשפה האנגלית, אנו ב"כותבים" עובדים עם כותבים מומחים בוגרי תואר שני ומעלה ממיטב האוניברסיטאות בבריטניה ובארה“ב, אשר חיים בחו“ל ומומחים בסיוע בכתיבת עבודות באנגלית בסגנון  בריטי או אמריקאי לפי בחירתך, ובמגוון סגנונות ציטוט לפי דרישותיך. שירות מעולה לסטודנטים ישראליים שלומדים בחו“ל וגם ללומדים בישראל הנדרשים להגיש עבודות באנגלית ברמה גבוהה.

 

· הנחיה פרטנית בכתיבת עבודת גמר, עבודת סמינריון או תזה:

      יש מי שמעוניין בהנחיה בשלבי התהליך המורכב של כתיבה אקדמית.  לכותבים המומחים שלנו ב"כותבים" ניסיון רב בכתיבה אקדמית אותו ישמחו לחלוק איתך בהנחיה ובליווי פרטני בכל שלבי כתיבת העבודה – מבחירת הנושא וניסוח ההשערות דרך סקירת הספרות לדוגמא, בניית הצעת המחקר לדוגמא , וניתוח הנתונים הסטטיסטים.

 

· סקירת ספרות:

       בעולם דיגיטלי, מידענות (מיומנות השגת המידע ממגוון מקורות ספרותיים ואקדמיים) הינה מקצוע הדורש למידה מיוחדת, ניסיון והיכרות עם מגוון רחב של מנועי חיפוש ומאגרי מידע.  כל סטודנט מכיר את תחושות התסכול אחרי בילוי של יום ארוך בספרייה בכדי למצוא את החומרים המתאימים בדיוק לעבודה שלך, לעתים ללא הצלחה.  לצוות הכותבים שלנו ב"כותבים" גישה למגוון רחב של מאגרי מידע, מנועי חיפוש וספריות אקדמיות – תנו לנו לשבור את הראש במקומכם... ולספק לכם מקורות אקדמיים לכתיבה.

 

· שירותי הגהה, עריכה ותרגום:

      "אם זה חשוב, עדיף שעוד מישהו יקרא את זה" – ואם כבר עוד מישהו יקרא, עדיף שיהיה זה אדם מקצועי המנוסה בכתיבה אקדמית, ספרותית או שיווקית בהתאם לתוכן הדורש הגהה ועריכה.  אנו ב"כותבים"  מספקים שירותי הגהה ועריכה מקצועיים וכן שירותי תרגום במגוון שפות.

 

· ביצוע ניתוחים סטטיסטיים בתוכנות SPSS, EXCEL , STATISTICA ועוד:

       אם כתיבת עבודה היא מיומנות נרכשת, אזי שעולם הניתוחים הסטטיסטיים הוא תורה שלמה שאפילו אקדמאים מנוסים ולעתים אף חוקרים בעלי שם נמנעים מלהתמודד עימו. בעולם האקדמי מקובל להיעזר במומחים לסטטיסטיקה ולניתוחים סטטיסטיים ממוחשבים לשם ביצוע הניתוחים במחקרים ובעבודות ולכתיבת פרקי התוצאות בעבודות ובמאמרים. המנתחים הסטטיסטיים שלנו מומחים בתחום זה.

 

· בניית מצגות:

      פרזנטציה טובה דורשת מצגת שקפים איכותית ומושקעת.  אז אם אתה חורק שיניים מול מסכי ה POWER POINT, חבל... המקצוענים שלנו יעזרו לך ליצור מצגת איכותית ומרשימה הן בתוכנה והן ויזואלית – שתכבוש את לב הקהל בסערה. את המצגת נתאים לאופי ההרצאה ולאופי הקהל – מצגת אקדמית לכנס על פי נורמות העיצוב המקצועיות המקובלות, מצגת מקצועית עם קריצות הומוריסטיות או אף מצגת לאירוע חברתי – לפי צרכיך ובאיכות מעולה.

 

· קידום ושיפור מיומנויות למידה:

      לחלק מציבור לקוחותינו קושי אובייקטיבי בכתיבת עבודות, בארגון החומר או בביצוע ניתוחים כאלו או אחרים, הנובע מקשיי למידה או מהיעדר מיומנויות למידה מותאמות לעולם האקדמי התובעני והדורשני.  בצוות "כותבים" ישנם מומחים לתחום מיומנויות הלמידה שיעזרו לך לרכוש אסטרטגיות הקשבה, עיבוד, ארגון החומר וכן כתיבת עבודות ולמידה למבחנים – אסטרטגיות ייחודיות שיותאמו להעדפות הלמידה שלך ולתחומים בהם אתה נתקל בקשיים.

  • יש לראות את ההזמנה כסיוע בעבודה ולא כתוצר מוגמר מטעמי מדיניות.

 

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בדוא"ל kotvim10@gmail.com
תנאי התקשרות
click tracker
לייבסיטי - בניית אתרים